Update your browser to use the site

Вперше аграрії Херсонщини отримають держпідтримку з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь під вирощування гречки

16.11.2021

Сьогодні, 16 листопада 2021 року, відбулося засідання обласної комісії з прийняття рішень щодо виплати бюджетної субсидії з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь суб’єктам господарювання, які провадять діяльність у вирощуванні гречки – як основної культури в сівозміні.

Члени комісії розглянули документи від суб’єктів господарювання та визначили попередні обсяги бюджетної субсидії з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь, на яких вирощувалась гречка, як основна культура, відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2021 р. № 886, у розмірі до 5000 гривень на один гектар, але не більше ніж на 300 гектарів оброблюваних угідь одним отримувачем“, – повідомляється на фейсбук-сторінці Департаменту розвитку сільсткого господарства та зрошення Херсонської ОДА.

Завдяки отриманій субсидії, аграрії збільшуватимуть посівні площі гречки в області, що дасть змогу забезпечити стабільний обсяг валового виробництва цієї культури, який дорівнюватиме внутрішньому споживанню та в перспективі дасть можливість створити її експортний потенціал.
Крім того, це сприятиме розвитку суміжних ринків (насіння, переробки), забезпечить сталу ціну на крупу гречану в роздрібній торгівлі та забезпечить її доступність для кінцевого споживача, наголошують в Департаменті.

Вернуться
Обратная связь

×