Update your browser to use the site

Вперше потенціал Херсонщини представлено на виставці «Схід-Експо 2021»

14.10.2021

У Києві на базі Торгово-промислової палати України проходить щорічна виставка «Схід-Експо 2021».
Захід відбувається за фінансової підтримки Європейського Союзу та Посольства США в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Малі та середні підприємства зі сходу та півдня України презентують власний якісний продукт, проводять ділові переговори, шукають партнерів та клієнтів з інших регіонів, країн ЄС та світу та встановлюють нові ділові зв’язки.

Як повідомляє Департамент розвитку сільгопгосподарства та зрошення Херсонської облдержадміністрації, вперше на виставці представлено потенціал Херсонщини, в експозиції – продукція як експортноспроможних підприємств, які вже проводять зовнішньоторговельну діяльність, так і суб’єктів нішевого та крафтового виробництва, які лише проходять етап становлення, розширюючи географію збуту.

Серед учасників виставки херсонські підприємства: ТМ «Українські в’ялені томати», Екоферма «Лиманська коза», ФГ «Шафран Любимівський», ТОВ «Херсонські бджолярі», ПП «Наш Продукт», ТОВ НВП «5 елемент», ТМ «FreshKO», СФГ «Долина здоров’я», ПрАТ «Дім марочних коньяків «Tаврія», ТМ liqberry, ПСП «Каїса».

 

Вернуться
Обратная связь

×