Update your browser to use the site

Встановили рекорд – як на Херсонщині часник сіяли

29.10.2021

Рекордом відзначили на Херсонщині День поля.

28 жовтня під Херсоном, на території фермерського господарства “Анатоліївське” відбувся масштабний і навіть рекордний захід у сфері агробізнесу.

Компанія «Єврошок» – найбільший експортер часнику в Україні і лідер промислового вирощування втілила в життя унікальний проект, який зафіксували представники Книги рекордів України.

Для вирощування і збору часнику компанія використовує сучасні технології з повною автоматизацією процесів. Ось і вчора засіяли поле часником за допомогою найбільшої з нині існуючих у світі сівалок, тим самим встановили рекорд.

Сівалку розробили ТОВ «Єврошок» спільно з іспанським виробником агротехніки, компанією «J.J.Broch».

«Я хочу, щоб кожен фермер, який має можливість регулярного поливу, займався вирощуванням промислового часнику, а «Єврошок» готова допомагати з автоматизованим посівом і його збиранням. Досить купувати китайський часник, час навчитися самим його вирощувати, адже продукт, вирощений на нашій землі – лідер за якістю і кількістю ефірних масел», – сказав директор компанії «Еврошок» Сepгій Шиш, підкресливши, що з початком пандeмії пepepобка часнику для фармакології зросла у два рази.

Джерело: Улюблений Херсон

 

 

Вернуться
Обратная связь

×