Update your browser to use the site

За два роки на розвиток Херсонщини витрачено майже 6 млрд грн

28.09.2021

Близько 6 мільярдів гривень витрачено протягом останніх двох років на реалізацію проєктів з розвитку Херсонщини.

Про це сказав голова Херсонської обласної державної адміністрації Сергій Козир під час свого звіту учора, 27 вересня, у Новій Каховці.

Керівник області наголосив, що за останні роки і в країні, і у нашому регіоні, зокрема, відбуваються помітні зміни на краще, які торкнулися більшості сфер.

«Я не відкрию таємницю, що протягом останніх 20 років в Херсонській області розвиток регіону йшов дуже повільними темпами. Дороги не ремонтувались роками, а через бездоріжжя зв’язок між деякими населеними пунктами був майже втрачений. Як і стан соціальних об’єктів: шкіл, дитячих садків, лікарень, ремонтні роботи у яких іноді перетворювались на довгобуди…
Сьогодні я радий бути в команді Президента. Адже ми маємо спільне бачення та мету – розвиток країни через конкретні зміни. І вони вже є, як ось програма «Велике Будівництво» – інфраструктурний проєкт, що охопив майже всі соціально-економічні сфери – дорожню, освітню, медичну, аграрну, спортивну, культурну», – зазначив керівник області на власній фейсбук-сторінці – у своєму дописі про вчорашній захід.

Як повідомив Сергій Козир, торік у рамках «Великого будівництва» на Херсонщині побудовано і реконструйовано 15 об’єктів. Зараз працюють над реалізацією ще 10, на половині з яких роботи вже завершені. Приміром, до 69-го Дня народження Нової Каховки урочисто відкрили новозбудований Центр надання адміністративних послуг.

Останні два роки стали знаковими для дорожньої сфери, апелюючи цифрами, наголосив Сергій Козир:

«Якщо раніше, з 2011 року по 2019 рік, щорічно ремонтувалося 10 – 25 км доріг, то з 2019 року цифра збільшилася в десятки разів. Також у цьому році запроваджено довгострокове планування та здійснено укрупнення проєктів. У минуле відійшли ділянки по 4 – 10 кілометрів. Нині дороги державного значення ремонтуються за маршрутним принципом.
Роботи проведені і по відновленню мостів. Більшість з них були зведені ще у минулому столітті, деякі ж взагалі не ремонтувалися, тоді, як середній вік таких споруд становить 56 років. Зокрема, відремонтовано міст через Північно-Кримський канал».

Нагадав очільник Херсонщини й про масштабний проєкт, що наразі втілюється у Новій Каховці – будівництво Центру олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка», у якому можна буде займатися одночасно всіма видами спорту.

Серед пріоритетних планів керівництва області – продовження реалізації реформ і програми «Велике будівництво», виконання бюджетів, розвиток економіки, протидія пандемії Covid-19.

 

Своєю думкою щодо секрету успіхів нинішнього керівництва Херсонщини поділився депутат обласної ради, аграрій Володимир Хвостов.

«Дійсно, зроблено багато для нашої області. На мою думку, ключовим елементом успіху команди Сергія Козиря є пріоритетність інтересів наших громад та держави в цілому. А також високий рівень співпраці, зокрема, з аграріями, розуміння, сприйняття та вирішення наших нагальних проблем.
Тож, окрема йому подяка за підтримку аграрної спільноти Херсонщини, за увагу до питання зрошення та підтримку на державному рівні важливого для нас законопроєкту 5202-д «Про організації водокорисиувачів».
Разом продовжуємо розвивати Херсонщину!», – написав у соцмережі
Володимир Хвостов.

 

 

Вернуться
Обратная связь

×