Update your browser to use the site

Застосування родентицидів – на полях Херсонщини порушень не виявлено

26.10.2021

Фахівці моніторять ситуацію на сільгоспугіддях Херсонщини щодо застосування родентицидів.

Як повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, особливому контролю підлягають землі в межах 40 км навколо заповідника «Асканія Нова».

«Восени 2021 року фактів застосування родентицидів з порушенням регламентів, норм та правил не виявлено. З метою виявлення отруйних принад на поверхні грунту загалом обстежено 26,8 тис га», – розповіла начальник Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Лариса Коломієць.

На Херсонщині діє рішення голови обласної державної адміністрації від 15.07.2021 року №592, яким заборонено використовувати родентициди на основі діючої речовини бродіфакум в межах 40-кілометрової зони біосферного заповідника «Асканія Нова». Крім того, на цій території заборонено застосування будь-яких родентицидів не біологічного походження – відповідне рішення прийнято 11 жовтня цього року під час наради Комітету з питань екологічної політики та природокористування Верховної Ради України.

Нагадаємо, навесні цього року отруйні принади для боротьби з мишоподібними гризунами були виявлені на площі понад 500 га. Тоді були вжиті заходи щодо боронування цих полів.

Вернуться
Обратная связь

×